2009

2009, Міжнародні змагання

Міжнародний турнір з кендо

19-го грудня 2009 року в м. Кіровограді в спорткомплексі “Енерго-Спорт” відбувся міжнародний турнір з Кендо.Організаторм турніру виступив Центр японських бойових мистецтв України ім. Хідетаки НІШІЯМИ, за згодою Федерації Кендо, Іайдо та Дзьодо України при сприянні Федерації Традиційного Карате-До України. Змагання пройшли при особистій підтримці міського голови Володимира Пузакова. 

2009, Новини

Візит голови обласної ради Сухомлина М.О.

9 грудня 2009 року голова Кіровоградської обласної ради Микола Олексійович СУХОМЛИН відвідав обласний Центр олімпійської підготовки з Традиційного Карате з метою ознайомлення з його діяльністю і перспективами подальшого розвитку, як головної тренувальної бази збірних України з Традиційного Карате.

2009, Новини

Будо Японії. КЕНДО.

21 листопада 2009 року в Хомбу Додзьо ФТКУ, м. Кіровоград, пройшла презентація японського бойового мистецтва Кендо.

2009, Міжнародні змагання

V-й Кубок Світу з Традиційного Карате

Міжнародні змагання — фінал 5-го Кубку Світу з Традиційному Карате, санкціонований міжнародної Федерацією Традиційного Карате (ITKF), пройшов в Центрі японських бойових мистецтв — "Додзьо Стара Вьеж" 10-го жовтня 2009 року (Польща).

2009, Новини

Атестаційно-методичний семінар-практикум

21-24 серпня 2009 року в Хомбу Додзьо ФТКУ, м. Кіровоград, завершився національний атестаційно-методичний семінар-практикум для інструкторів та суддів.