Події

2018, Події

Офіційний візит в Хомбу Додзьо

8-11 серпня 2018 року в місті Кропивницький, Україна, з робочим візитом перебував Джюн Мацумото з Окінави, Японія.
В рамках свого візиту пан Мацумото виділив час для спеціальної інспекції Центру японських бойових мистецтв України. Метою відвідин Центру було визначення готовності Центру до офіційного відкриття.

2018, Події

Державна відзнака

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, пропоганду здорового способу життя, національне-патріотичне виховання молоді та юнацтва, сумлінну працю, відданість справі, Міністерство молоді та спорту України нагородило колектив Центру олімпійської підготовки з Традиційного Карате-до міста Кропивніцький почесною Грамотою.

2017, Події

Державна нагорода

21 грудня 2017 року в місті Кривий Ріг відбулась подія — вшанування спортсменів та їх тренерів за спортивні досягнення в 2017 році. Володимир СКРИПНЮК, Голова ОФОО "Бассай-Дай" та областного осередка Національної федерації Традиційного Карате-До України, тренер срібного призера Европи з Куміте та Віталій ГАЛІНСЬКИЙ, срібний призер, отримали Грамоти та премії від Голови міста Ю. Вілкула. Федерація вітає з нагородою.

2017, Події

Офіційний візит Державного секретаря Міністерства молоді та спорту України Олега Немчінова в ХОМБУ

08 липня 2017 року, на Кіровоградщину з робочим візитом завітав Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов. Під час перебування в СДЮШОР-2 імені героя другої світової війни В.Верхоланцева, Державний секретар ознайомився з проектом перебудови спортивної школи на сучасний спортивний об’ект.

2017, Події

Офіційний візит міністра спорта України Ігоря Жданова в ХОМБУ

26 січня, на Кіровоградщину з робочим візитом завітав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та перший заступник Міністра молоді та спорту України президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул. У приміщенні облдержадміністрації пройшла зустріч із депутатами, спортсменами, тренерами та громадськими діячами області.