п р о д о в ж е н н я      т р а д и ц і й . . .

Кубок Донецької області

ТРАДИЦІЙНЕ КАРАТЕ

19 — 20 травня 2018 року м. Костянтинівськ

19 — 20 травня 2018 року в стінах Костянтинівської школи № 13 проходили змагання з традиційного карате – Кубок Донецької області.

Стіни спортивної зали вмістили понад 100 учасників, серед яких були спортсмени зі Слов'янська, Краматорська, Костянтинівки та Костянтинівського району.

Організатором змагань виступив областний осередок Національної федерації Традиційного Карате-До України — Донецька асоціація Традиційного Карате (Президент — Пеняшкін Костянтин).

Почесними гостями змагань були запрошені: провідний спеціаліст обласного центру фізкультурно-оздоровчої роботи Женжірова А.А., голова міського спортивного комітету Онафрійчук В.І., директор центру «Спорт для всіх» Каманов Б.А .

У змаганнях брали участь спортсмени віком від 6 до 35 років. Кожен спортсмен боровся за перемогу в таких розділах змагань, як Ката і Куміте.

Завдяки тренерам вищої категорії Пеняшкіну К.В., Гончаренку О.В., Шаряку А.А., Шевченку Т.І. та сумлінної підготовки до змагань, спортивний клуб традиційного карате «ХЕДОДІ» став володарем 17 золотих, 19 срібних, 16 бронзових нагород, забезпечивши собі перше місце в командному заліку.

Друге місце завоювала команда м. Краматорська; третє місце команда м. Слов'янськ; четверте місце зайняла команда Костянтинівського району.

Суддівський склад очолили тренери СКТК «ХЕДОДІ» Гончаренко О.В., Шаряк А.А. Також в суддівстві приймали участь старші учні клубу і представники команд зі Слов'янська і Краматорська.