Візит Президента України Володимира Зеленського


 

Федерація Традиційного Карате-До України продовжує рухатися та розвиватися незважаючи на події, пов’язані ні з короновірусом, ні з паузами в процесі тренувань. А в рамках візиту Президента України Володимира Зеленського, що відбувся 27 серпня 2020 р. в м. Кропивницький, провідним спортсменам Федерації-членам збірної команди України навіть вдалося наочно продемонструвати главі держави свої досягнення та вміння.

Президент України Володимир Зеленський відвідав єдиний спеціалізований Центр олімпійської підготовки з традиційного карате, розташований в приміщенні спортивного комплексу ОК СДЮШОР-2.

Спортсмени різних вікових груп показали, як вони тренуються та готуються до участі в міжнародних змаганнях: вправи на маківарах, в парах, в куміте, ката й т.ін.

Спортсменка Аріанна Мурженко (м. Київ), що увійшла в Книгу рекордів України, як наймолодша українка, що стала чемпіонкою світу в традиційного карате, разом із керівником ФТКУ Олександром Колесніком, привітали Президента України та від імені національної Федерації вручили Диплом почесного 1.Дану з традиційного карате й іменний чорний пояс з вишитими японськими літерами відповідно на кожній кінцівці поясу: «Зеленський» та «традиційне карате».

Президент України Володимир Зеленський привітав спортсменів Федерації та сфотографувався з усіма учасниками навчально-тренувальних зборів.

    Назад