З 17 по 21 серпня 2016 р. в головному тренувальному центрі Польської Федерації Традиційного Карате "Додзьо Стара Вьеж" відбувся міжнародний семінар-практикум — ГАШШЮКУ 2016.

Технічні курси зібрали біля 400 учасників з 14 країн світу. Керівники національних федерацій Традиційного Карате, судді та атлети із Австрії, Англії, Бразілії, Вірменії, Чехії, Туркменістану, України, Уругваю, Польщі, Росії, США, Німеччини, Литви прийняли участь в цих тренуваннях.

Вони стали важливим етапом в підготовці до чемпіонату світу з Традиційного Карате, який відбудеться в Польщі (м. Краків) в жовтні цього року. Від України в цьому заході прийняли участь члени національної федерації: Володимир Савченко — президент федерації, м. Кіровоград; Віктор Адєєв – голова суддівського комітету, м. Миколаїв; Володимир Пуча — член технічного Комітету федерації, м. Хмельницький та Марина Юр’єва — член національної збірної, м. Київ.

Головною тезою міжнародного семінару став вислов Сенсея Хідетаки Нішиями — "Традиційне Карате — це спорт, що несе здоров'я людству".

Тренування проводили:

Альберт Чіан, Сенсей (США) — засновник і головний інструктор найстарішого Додзьо Традиційного Карате в місті Оранджкаунті, штат Каліфорнія. Сенсей Чі вивчав Традиційне Карате школи Шото-кан —більше 35 років тільки під керівництвом Сенсея Хідетаки Нішіями. Він семиразовий Національний Чемпіоном ААКF, а також інструктор, суддя, член Технічного комітету AAKF.

Нельсон Карріон, Сенсей (Уругвай) — генеральний секретар Всесвітньої Федерації Традиційного Карате-До (WTKF), генеральний директор та інструктор Інституту Традиційного Карате (ІТК), засновник кількох національних федерацій Традиційного Карате в світі, наприклад, в Уругваї, Марокко, Франції.

Махмуд Табасі, Сенсей (США) — віце-президент WTKF, він також є заступником Голови Ради Старійшин, член вищого консультативного комітету Американської Федерації Аматорського Карате (AAKF).

Володимир Квічінський, Сенсей (Польща) — президент WTKF, голова федерації Традиційного Карате Польщі (PZKT), Головний тренер збірної Польщі.

Трьох годинні тренування з ранку та в вечері, та ще дві години для самостійного опонування нової інформації, змусили всіх атлетів максимально зосередитись на сбалансованому навантаженню в процесі тренувань.

Приємно відмітити, що під час проведення семінару, ще один український інструктор Традиційного Карате успішно склав іспити на міжнародну категорію судді з Ката та Куміте. Володимир Пуча, керівник Хмельницького осередку Національної федерації, отримав Сертифікат судді. Таким чином, на чемпіонаті світу 2016 року Україну будуть представляти, що найменше три кваліфіковані міжнародні судді.

Як зауважив голова делегації, Володимир Савченко, президент ФТКУ, — кожен учбово-практичний семінар надає не тільки наснаги, а й поступово наповнює знаннями. Після восьми годинних тренувань, на прикенці дня, ще краще розумієш слова нашого Вчителя Сенсея Нішиями, — "обмеження для навчання не існує".

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 Назад