З 13 по 16 серпня 2014 р. в головному тренувальному центрі Польської Федерації Традиційного Карате "Додзьо Стара Вьеж" відбувся міжнародний семінар-практикум — ГАШШЮКУ 2014.

 

Технічні курси зібрали біля 400 учасників з 14 країн світу. Керівники національних федерацій Традиційного Карате, судді та атлети із Вірменії, Австрії, Англії, Бразилії, Чехії, Ізраїлю, Туркменістану, України, Польщі, Росії, США, Німеччини, Литви, Японії прийняли участь в цих тренуваннях. Технічні курси стали важливим етапом в підготовці до чемпіонату Світу з Традиційного Карате, який відбудеться в Швейцарії (м. Женева) в жовтні цього року під час святкування 150 річниці японо-швейцарських взаємовідносин. Від України в цьому заході прийняли участь члени Ради національної федерації: Володимир Савченко, президент федерації, м. Кіровоград; Олександр Колесник — віце-президент федерації, м. Київ; Віктор Адєєв – член суддівського комітету, м. Миколаїв; Володимир Пуча, член технічного Комітету федерації, м. Хмельницький та Марина Юр’єва — член національної збірної, м. Київ.

 

 

 Махмуд Табасі, 7.Дан (США)

 

Тренування проводили: сенсей Махмуд Табасі, 7.Дан (США); японські інструктори – сенсей Масаказу Хашімото, 6.Дан (Вадо-рю) та сенсей Жуджі Ізумі, 5.Дан (Шіто-рю). Базові принципи Ката Джітте та Куміте викладав сенсей Аві Роках, 7.Дан (США).

Особливим гістем Гашшюку був: Шуджі Накада, (Окінава, Японія).

 


Координатором Гашшюку виступив Володимир Квієчинський, 7.Дан (Польща), президент Польскої Федерації Традиційного Карате.

 Аві Роках, 7.Дан (США)

 
   
Масаказу Хашімото, 6.Дан Вадо-рю, (Японія)   Жуджі Ізумі, 5.Дан Шіто-рю, (Японія)

На прохання президента PZKT Володимира Квієчинського спеціальний курс з розмінкових вправ тіла та зміцнення суглобів провів Володимир Савченко, президент Федерації Традиційного Карате-До України, що викликало глибокий інтерес у представників національних федерацій.

Особливо приємен той факт, що на Гашшюку 2014 асистентом Сенсея Аві Рокаха був Заслужений майстер спорту України з Хмельницька Володимир Пуча. Трьох часові безперервні тренування з майстром збагатіли не тільки Володимира, а й національну тренерську скарбницю.

В суботу 16 серпня, Гашшюку відвідав Міністр спорту Польщі пан Анджей Бернат. Спостерігаючи за розвитком Традиційного Карате в Польщі та Світі і його властивостями, Міністр повідомив рішення Кабінету міністрів Польщі, щодо всілякої підтримки видів спорту, де є реальна можливість збереження максимальної активності людини з 6 до 60-ти років. На першому місці стоїть Традиційне Карате – як виду спорту.

Завершилися курси багато годинним іспитом на суддівську категорію з Ката та Куміте, а також на Дан ранги.

Назад