Новини

2020, Новини

Семінар «Школа інструкторів»

Федерація Традиційного Карате-До України продовжує підготовку інструкторів, враховуючи особливості сьогодення, пов’язані з COVID-19 та застосовує різноманітні підходи до співпраці з інструкторами по регіонам.

2020, Події

Візит Президента України Володимира Зеленського

Президент України Володимир Зеленський відвідав єдиний спеціалізований Центр олімпійської підготовки з традиційного карате, розташований в приміщенні спортивного комплексу ОК СДЮШОР-2

2020, Новини

Cемінар пам’яті Савченка Володимира

21-23 серпня 2020 р. в Хомбу Додзьо ФТКУ в м. Кропивницькому відбувся семінар пам’яті Савченка Володимира – засновника традиційного карате в Україні. На семінарі були присутні члені Федерації: інструктори, судді, провідні спортсмени.

2020, Події

Пішов із життя Савченко Володимир Васильович

Нещодавно Федерація Традиційного Карате-До України (ФТКУ) понесла велику втрату. У липні 2020 р. пішов із життя Савченко Володимир Васильович – засновник і беззмінний президент Федерації з 1993 р. по 10 липня 2020 р., Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, а з вересня 2019 р. президент Всесвітньої Федерації Традиційного Карате-До (вперше в історії всесвітню організацію очолив українець)

2019, Міжнародні новини

Генеральна Асамблея WTKF

У неділю, 15 грудня 2019 року в Національному Олімпійському Комітеті Польщі, розташованому в мальовничому куточку Варшави, відбулась щорічна Генеральна Асамблея WTKF, як резюме її діяльності в 2019 році. Відкрив Генеральну асамблею президент ВТКФ Володимир Савченко (Україна).