ПРИВІТАННЯ


 

Шановні друзі!

Мені приємно привітати всіх хто створював Федерацію, хто долучився до її розбудови та становлення як потужного осередку розвитку світового Традиційного Карате на теренах України.
Діяльність Федерації широко відома, як в Україні, так і за її межами. Завдяки зусиллям тренерів, суддів, атлетів Україна увійшла в трійку найсильніших команд світу.
Мені також дуже приємно зазначити, що діяльність Федерації спрямовано не тільки на здобуття спортивних досягнень, а й прикладає багато зусиль в вихованні наших дітей та підлітків.
Щиро зичу всім членам Федерації щастя, здоров’я, успіхів у всіх справах та починаннях. Від всього сердця бажаю вам, щоб усі ваші мрії та плани стовідсотково здійснювалися. Хай кожен день приносить вам радість і задоволення, хай вам завжди посміхається Доля.


Почесний Президент Національної Федерації Традиційного Карате-До України
ФОКІН Вітольд Павлович
1-й Прем'єр-міністр України (1990-1992рр.)


 

Дорогі колеги Бу-до! 

Мені хочеться звернутися до вас словами Сенсея Хідетакі Нішіями вимовлених ним на першій всесвітній Бу-до конференції у Варшаві в жовтні 2007 року — "Бу-до — це скарб людської культури, переданий нам з відстані в сотні років як безцінне надбання. Цей цінний сосуд знань вказує нам Шлях до вдосконалення самих себе за допомогою фізичних, розумових і духовних вправ. Наша ж відповідальність лежить в тому, щоб захистити Бу-до і передати його майбутнім поколінням ".

Федерація Традиційного Карате-До України, як складова частина Всесвітньої Федерації Традиційного Карате-До (WTKF), ось уже близько 25 років активно пропагандує японське бойове мистецтво — Традиційне Карате. Це абсолютно нова для нашої країни дисципліна японського Бу-до чудово прижилася і зайняла гідне місце в суспільстві, не тільки як спорт, але і як виховна система.

Самовіддана, безкорисна праця інструкторів і атлетів нашої Федерації створила за ці роки чудову сім'ю, яка по праву може вважати себе часткою світового Бу-до.

З повагою Володимир Савченко,
президент ФТКУ

Назад