ОФІЦІЙНИЙ ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ ITKF В УКРАЇНУ


26 — 27 грудня 2008 року делегація Директорів Міжнародної Федерації Традиційного Карате (ITKF) в складі віце-президента ITKF Лучіано Пурічеллі (Італія) і віце-президента ITKF Володимира Квічинського (Польща) відвідала Україну, м.Київ.

У програмі візиту були заплановані — зустріч з президентом Національного Олімпійського Комітету (НОК) України Сергієм Бубкою та першим прем'єр-міністром України Вітольдом Фокіним, почесним президентом Федерації Традиційного Карате-До України.

26 грудня 2009 року на зустрічі з президентом НОК України Сергієм Бубкою були присутні: віце-президент ITKF Лучіано Пурічеллі (Італія), віце-президент ITKF Володимир Квічинський (Польща), президент Федерації Традиційного Карате-До України (ФТКУ) Володимир Савченко та віце президент ФТКУ Олександр Колесник.
Мета зустрічі — інформування Сергія Бубки, як члена Міжнародного Олімпійського Комітету, про реальну ситуацію, що склалася навколо олімпізаціі карате. Під час обговорення питання були представлені документи, що підтверджують взаємовідносини ITKF, WUKO (загальне карате) і МОКу за останні 15 років на шляху до олімпізаціі карате.
Бесіда носила конструктивний характер і викликала глибокий інтерес Сергія Бубки до деталей олімпізаціі Карате.

27 січня 2009 року відбулася зустріч членів Директорату ITKF і керівництва ФТКУ з Вітольдом Фокіним.

 

Як друг Сенсея Хідетака Нішіями і почесний президент ФТКУ, Вітольд Павлович Фокін, з великим інтересом вислухав інформацію віце-президента ITKF Лучіано Пурічеллі (Італія) про деталі олімпізаціі карате. Особливий акцент був зроблений на факт привласнення WUKO (загальне карате) в односторонньому порядку абревіатури WKF (Всесвітня Федерація Карате), яка відповідно до нормативних документів повинна об'єднувати дві окремі незалежні організації — ITKF і WUKO.
Це свідчить про дискримінацію мільйонів атлетів, що займаються традиційним карате.

 

Віце-президент ITKF Володимир Квічінскій (Польща) повідомив про завершення будівництва в Польщі Центру японських бойових мистецтв, найбільшого в Європі і світі тренувального та освітнього центру Будо. Урочисте відкриття Центру заплановано на жовтень 2009 року.

Пану Фокіну надійшла пропозиція бути почесним гостем церемонії відкриття Центру, яка пройде під патронатом першого президента Польщі Леха Валенса.
Пропозиція була прийнята. Вітольд Павлович Фокін вважає за честь бути присутнім на відкритті Центру японських бойових мистецтв в Польщі.

Назад