п р о д о в ж е н н я      т р а д и ц і й . . .

Відкритий чемпіонат м. Сміла серед дітей

ТРАДИЦІЙНЕ КАРАТЕ

28 травня 2017 року м. Сміла

28 травня 2017 року в Смілі під керівництвом управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради відбувся дитячий Відкритий Чемпіонат м. Сміли з Традиційного кКарате. Цікавим стало те, що змагання проходили на відкритій місцевості 53 мікрорайону, що дуже зацікавило місцевих мешканців. Основною метою такого заходу була популяризація карате, пропаганда здорового способу життя та залучення молоді до занять спортом. Організатором змагань виступив Смілянський спортивний клуб Традиційного Карате «СПАРТА» (президент — Станіслав Ковбаса, майстер спорту України, суддя Міжнародної категорії, 5. Дан), осередок Національної Федерації Традиційного Карате-До України.

На ці змагання були запрошені:

— заступник міського голови Осейко Людмила Семенівна, яка на урочистому відкритті змагань вручила пам’ятний КУБОК Гонейму Адаме представнику Єгипту;

— головний спеціаліст фізичної культури і спорту смілянської міської ради Живолуп Олена Володимирівна;

— міський голова 1990-1998 років, почесний президент центру олімпійської підготовки Традиційного Карате України Котькало Олександр Борисович, який вручив дипломи майстерського ступеня 2.Дану Чепу Володимиру, Чепу Сергію, Медусі Андрію та диплом 5. Дану Ковбасі Станіславу.

Почесний гість змагань, ветеран другої світової війни Гребінков Іван Гнатович, якому нещодавно виповнилось 92 роки, виступив з словами вдячності за запрошення та побажав майбутнім захисникам Вітчизни перемог в спортивних поєдинках. Йому була вручена памятна адреса від імені Федерації Традиційного Карате-До України та Смілянських представників Традиційного Карате.

В змаганнях прийняли участь біля 100 учасників, спортсмени КТК Черкаси, ШТК «ОКІНАВА», СК «ВОСТОК», ДЮСШ «ОЛІМП», СК «СПАРТА». За підсумками набраних балів кращою командою стала ДЮСШ «ОЛІМП».

В програмі КУМІТЕ серед хлопчиків у віковій категорії 6-7 років група «Б» Мороз Вадим виборов 3 місце, у 8-9 років група «Б» Кобенко Максим – 1 місце, у групі «А» Чернявський Олександр – 1 місце, Ткаченко Данил – 2 місце.

У категорії 10-11 років у групі «Б», Савчук Михайло – 1 місце, у групі «А» Носаль Володимир – 1 місце, Єленецький Віктор – 2 місце.
В програмі КАТА серед дівчат віком від 8 до 9 років Шамрай Анастасія виборола 1 місце, Манько Вікторія 3 місце.
В програмі ЕН-БУ змішане Малюк Ксенія і Чернявський Олександр вибороли 3 місце.
В програмі ЕН-БУ хлопці Ткаченко Данил і Чернявськой Олександр стали чемпіонами.

Всі учасники змагань, оргкомітет, вдячні кондитерській фабриці «МЕРКУРІЙ» за підтримку спорту Традиційне Карате.